PonturiWin

Willem II — Cambuur: statistici pentru pronostic · 24.10.2026 · Eredivisie

⚽ Țările de Jos Eredivisie · Țările de Jos · 24 octombrie 2026
Willem II siglăWillem II
vs
24.10.2026 19:45
Cambuur siglăCambuur

Programat

Stadion: Koning Willem II Stadion

Echipe probabile

Willem II4-2-3-1

Ultimul unsprezece cunoscut, meci din · Sparta Rotterdam — Willem II
Formație orientativă dintr-un meci anterior, neconfirmată pentru această partidă.

M. Delanghe
H. ter AvestF. StamM. DekkerN. Tjoe-A-On
Anass ZarroukT. Vilhena
J. SloryUriel van AalstV. van Crooij
D. Haen
Cambuur4-2-3-1

Ultimul unsprezece cunoscut, meci din · Cambuur — AZ Alkmaar
Formație orientativă dintr-un meci anterior, neconfirmată pentru această partidă.

T. Jansen
D. BouahI. BaoufB. van DuijlM. Costarelli
M. MaertensN. Souren
J. ÇekaR. El ArguiouiI. Hamache
N. Binder

Statistici înainte de meci

Forma echipelor și statistici

Willem II

  1. E
  2. Î
  3. Î
  4. Î
  5. Î

Meciurile mai vechi în stânga, cele recente în dreapta

  • Sparta Rotterdam vs Willem II
    17.10.2026 22:00 · Eredivisie
    3:2
  • Utrecht vs Willem II
    11.10.2026 13:15 · Eredivisie
    3:1
  • Willem II vs Fortuna Sittard
    19.09.2026 22:00 · Eredivisie
    0:1
  • Ajax vs Willem II
    15.09.2026 21:00 · Eredivisie
    5:1
  • AZ Alkmaar vs Willem II
    11.09.2026 21:00 · Eredivisie
    1:1
Statistică · Willem II
StatisticăValoare
Total goluri pe meci3,60
Goluri marcate pe meci1
Goluri primite pe meci2,60
Total goluri în prima repriză1
Total goluri în repriza a doua2,60
Cornerele echipei pe meci3,20
Total cornere pe meci10,80
Galbenele echipei pe meci1,60
Total galbene pe meci3
Șuturi pe poartă ale echipei pe meci3
Total șuturi pe poartă pe meci9,80
Victorii0 %
Egaluri20 %
Înfrângeri80 %
Peste 1,5 goluri80 %
Peste 2,5 goluri60 %
Peste 3,5 goluri60 %
Ambele echipe au marcat80 %
Meciuri fără gol primit0 %

Cambuur

  1. E
  2. V
  3. E
  4. V
  5. E

Meciurile mai vechi în stânga, cele recente în dreapta

  • Cambuur vs AZ Alkmaar
    18.10.2026 15:30 · Eredivisie
    2:2
  • PEC Zwolle vs Cambuur
    11.10.2026 15:30 · Eredivisie
    0:1
  • ADO Den Haag vs Cambuur
    19.09.2026 17:30 · Eredivisie
    1:1
  • Cambuur vs NEC Nijmegen
    12.09.2026 22:00 · Eredivisie
    3:0
  • Telstar vs Cambuur
    06.09.2026 15:30 · Eredivisie
    2:2
Statistică · Cambuur
StatisticăValoare
Total goluri pe meci2,80
Goluri marcate pe meci1,80
Goluri primite pe meci1
Total goluri în prima repriză1
Total goluri în repriza a doua1,80
Cornerele echipei pe meci3,40
Total cornere pe meci8,60
Galbenele echipei pe meci2,60
Total galbene pe meci5,60
Șuturi pe poartă ale echipei pe meci4,60
Total șuturi pe poartă pe meci8,40
Victorii40 %
Egaluri60 %
Înfrângeri0 %
Peste 1,5 goluri80 %
Peste 2,5 goluri60 %
Peste 3,5 goluri40 %
Ambele echipe au marcat60 %
Meciuri fără gol primit40 %

Eredivisie, Țările de Jos, 2026

LocEchipăMeciuriVictoriiEgaluriÎnfrângeriGoluri marcateGoluri primiteGolaverajPuncte
1Feyenoord972031102123
2AZ Alkmaar962120101020
3PSV Eindhoven961227121519
4Ajax953127121518
5Twente95221710717
6Fortuna Sittard94321617-115
7Groningen94232219314
8Heerenveen93331511412
9GO Ahead Eagles92522021-111
10Excelsior93241618-211
11Utrecht93241626-1011
12NEC Nijmegen92431516-110
13Sparta Rotterdam92341622-69
14Cambuur92341321-89
15PEC Zwolle92161022-127
16Telstar91351018-86
17ADO Den Haag91351120-96
18Willem II9027926-172