PonturiWin

Melbourne Victory vs Central Coast Mariners 01.11.2026: ponturi, cote și analiza meciului

⚽ Australia A-League · Australia · 1 noiembrie 2026
Melbourne Victory siglăMelbourne Victory
vs
01.11.2026 06:00
Central Coast Mariners siglăCentral Coast Mariners

Programat

Stadion: AAMI Park

Echipe probabile

Melbourne Victory4-2-3-1

Ultimul unsprezece cunoscut, meci din · Melbourne Victory — Melbourne City
Formație orientativă dintr-un meci anterior, neconfirmată pentru această partidă.

Jack Duncan
Joshua InserraPhilipp ZiereisJason DavidsonHarrison Shillington
Jordi ValadonDenis Genreau
Guillermo MayMatthew GrimaldiKeegan Jelacic
Charles Nduka
Central Coast Mariners4-1-4-1

Ultimul unsprezece cunoscut, meci din · Wellington Phoenix — Central Coast Mariners
Formație orientativă dintr-un meci anterior, neconfirmată pentru această partidă.

Andrew Redmayne
Ty MckibbinDiesel HerringtonNoah MccannLucas Mauragis
Chris Donnell
Ali AuglahBailey BrandtmanHaine EamesAlexander Bolton
Oliver Lavale

Statistici înainte de meci

Forma echipelor și statistici

Melbourne Victory

  1. E
  2. E
  3. V
  4. Î
  5. E

Meciurile mai vechi în stânga, cele recente în dreapta

  • Melbourne Victory vs Melbourne City
    24.10.2026 11:40 · A-League
    1:1
  • Wellington Phoenix vs Melbourne Victory
    18.10.2026 05:00 · A-League
    2:1
  • Melbourne Victory vs FC Seoul
    14.10.2026 10:45 · AFC Champions League Two
    3:0
  • South Melbourne vs Melbourne Victory
    10.10.2026 11:35 · Australia Cup
    0:0
  • Viettel vs Melbourne Victory
    16.09.2026 15:15 · AFC Champions League Two
    1:1
Statistică · Melbourne Victory
StatisticăValoare
Total goluri pe meci2
Goluri marcate pe meci1,20
Goluri primite pe meci0,80
Total goluri în prima repriză0,60
Total goluri în repriza a doua1,40
Cornerele echipei pe meci5,25*
Total cornere pe meci9,50*
Galbenele echipei pe meci1,25*
Total galbene pe meci2,25*
Șuturi pe poartă ale echipei pe meci4,25*
Total șuturi pe poartă pe meci7,50*
Victorii20 %
Egaluri60 %
Înfrângeri20 %
Peste 1,5 goluri80 %
Peste 2,5 goluri40 %
Peste 3,5 goluri0 %
Ambele echipe au marcat60 %
Meciuri fără gol primit40 %

Central Coast Mariners

  1. Î
  2. Î
  3. Î
  4. E
  5. Î

Meciurile mai vechi în stânga, cele recente în dreapta

  • Wellington Phoenix vs Central Coast Mariners
    25.10.2026 04:00 · A-League
    2:0
  • Central Coast Mariners vs Newcastle Jets
    17.10.2026 11:40 · A-League
    2:2
  • Western Sydney Wanderers vs Central Coast Mariners
    26.09.2026 08:00 · Friendlies Clubs
    5:1
  • Vanuatu United vs Central Coast Mariners
    12.09.2026 07:00 · Friendlies Clubs
    1:0
  • Vanuatu United vs Central Coast Mariners
    09.09.2026 07:00 · Friendlies Clubs
    3:2
Statistică · Central Coast Mariners
StatisticăValoare
Total goluri pe meci3,60
Goluri marcate pe meci1
Goluri primite pe meci2,60
Total goluri în prima repriză2
Total goluri în repriza a doua1,60
Cornerele echipei pe meci2*
Total cornere pe meci7*
Galbenele echipei pe meci2,50*
Total galbene pe meci3,50*
Șuturi pe poartă ale echipei pe meci3,50*
Total șuturi pe poartă pe meci8,50*
Victorii0 %
Egaluri20 %
Înfrângeri80 %
Peste 1,5 goluri80 %
Peste 2,5 goluri60 %
Peste 3,5 goluri60 %
Ambele echipe au marcat60 %
Meciuri fără gol primit0 %

A-League, Australia, 2026

LocEchipăMeciuriVictoriiEgaluriÎnfrângeriGoluri marcateGoluri primiteGolaverajPuncte
1Western Sydney Wanderers21105234
2Macarthur21103214
3Brisbane Roar11002113
4Wellington Phoenix11002113
5Auckland210156-13
6Newcastle Jets20203302
7Central Coast Mariners10102201
8Sydney10100001
9Melbourne Victory201123-11
10Melbourne City201124-21
11Adelaide United00000000
12Perth Glory200224-20